VISAA DIVISION I All-State Teams:
Player of the Year: Jeremy Roach, St. Paul VI
Coach of the Year: Glenn Farello, St. Paul VI
First Team:
Jeremy Roach, St. Paul VI
Noel Brown, Flint Hill School
Henry Coleman, Trinity Episcopal
Darius Johnson, Episcopal
Trevor Keels, St. Paul VI
Xavier Lipscomb, St. Stephen’s and St. Agnes
Christian Moore, Cape Henry Collegiate
Andre Screen, St. Stephen’s and St. Agnes
Justin Taylor, St. Anne’s-Belfield
Second Team:
Jared Cross, St. Stephen’s and St. Agnes
Garrett Johnson, Episcopal
Knasir Mc Daniel, St. Paul VI
D.J. Slaughter, St. John Paul the Great
A.J. Williams, Trinity Episcopal
VISAA DIVISION II All-State Teams:
Player of the Year: Michael Gray, Blue Ridge School
Coach of the Year: Cade Lemcke, Blue Ridge School
First Team:
Michael Gray, Blue Ridge
Jordan Battle, Norfolk Collegiate
Angelo Brizzi, Highland
I.J. Ezuma, Hargrave Military
Isaiah Folkes, Middleburg
Jaden House, Middleburg
William Lee, Blue Ridge
Efton Reid, Steward
Clarence Ruppert, Miller School
Second Team:
Mazae Blake, Hargrave Military
Kaleb Brown, Nansemond-Suffolk
Maliq Brown, Blue Ridge
Tristan How, Norfolk Collegiate
Ismael Piet, Virginia Episcopal
VISAA DIVISION III All-State Teams:
Player of the Year: Kennard Richardson, Life Christian
Coach of the Year: Richard Mason, Life Christian
First Team:
Kennard Richardson, Life Christian
Joshua Campbell, The Carmel School
Ikechi Chantilou, Life Christian
Chance Church, Eastern Mennonite
Donovan Keyes, Fairfax Christian
Aviwe Mahlong, Eastern Mennonite
Matt Nunez, Walsingham Academy
Jonas Sanker, Covenant
Kaleb Torrence, Fairfax Christian
Second Team:
Jayson Fain, Carlisle School
Haze Green, Fairfax Christian
Kevin Houdonou, Amelia Academy
Tim Montgomery, Portsmouth Christian
Jadon Wilson, Richmond Christian
Player of the Year: Jeremy Roach, St. Paul VI
Coach of the Year: Glenn Farello, St. Paul VI
First Team:
Jeremy Roach, St. Paul VI
Noel Brown, Flint Hill School
Henry Coleman, Trinity Episcopal
Darius Johnson, Episcopal
Trevor Keels, St. Paul VI
Xavier Lipscomb, St. Stephen’s and St. Agnes
Christian Moore, Cape Henry Collegiate
Andre Screen, St. Stephen’s and St. Agnes
Justin Taylor, St. Anne’s-Belfield
Second Team:
Jared Cross, St. Stephen’s and St. Agnes
Garrett Johnson, Episcopal
Knasir Mc Daniel, St. Paul VI
D.J. Slaughter, St. John Paul the Great
A.J. Williams, Trinity Episcopal
VISAA DIVISION II All-State Teams:
Player of the Year: Michael Gray, Blue Ridge School
Coach of the Year: Cade Lemcke, Blue Ridge School
First Team:
Michael Gray, Blue Ridge
Jordan Battle, Norfolk Collegiate
Angelo Brizzi, Highland
I.J. Ezuma, Hargrave Military
Isaiah Folkes, Middleburg
Jaden House, Middleburg
William Lee, Blue Ridge
Efton Reid, Steward
Clarence Ruppert, Miller School
Second Team:
Mazae Blake, Hargrave Military
Kaleb Brown, Nansemond-Suffolk
Maliq Brown, Blue Ridge
Tristan How, Norfolk Collegiate
Ismael Piet, Virginia Episcopal
VISAA DIVISION III All-State Teams:
Player of the Year: Kennard Richardson, Life Christian
Coach of the Year: Richard Mason, Life Christian
First Team:
Kennard Richardson, Life Christian
Joshua Campbell, The Carmel School
Ikechi Chantilou, Life Christian
Chance Church, Eastern Mennonite
Donovan Keyes, Fairfax Christian
Aviwe Mahlong, Eastern Mennonite
Matt Nunez, Walsingham Academy
Jonas Sanker, Covenant
Kaleb Torrence, Fairfax Christian
Second Team:
Jayson Fain, Carlisle School
Haze Green, Fairfax Christian
Kevin Houdonou, Amelia Academy
Tim Montgomery, Portsmouth Christian
Jadon Wilson, Richmond Christian